Polowanie

Polowanie

polowanie 2020, darmowe filmy online 2018, gdzie ogladac filmy 2018, gdzie ogladac filmy 2020, gdzie ogladac filmy 2019, polowanie caly film, polowanie film online, polowanie 2020 cały film za darmo,Mar. 11, 202090 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
reklama
what going on?

Synopsis

Dwunastu nieznajomych budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są, ani jak się tam dostali. Nie wiedzą, że zostali wybrani – w bardzo konkretnym celu – na Polowanie.

Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie. W cieniu internetowej teorii spiskowej grupa wybrańców gromadzi się w oddalonym domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach… sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować, Crystal (Betty Gilpin), zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry. 

Polowanie
Polowanie
Polowanie
Polowanie
Polowanie
Polowanie
Original title The Hunt
TMDb Rating 6.4 77 votes

Director

Craig Zobel
Director

Cast

Similar titles

You Should Have Left
Niewidzialny człowiek
Pewnego razu… w Hollywood
John Wick 3
Aniołki Charliego
Nieoszlifowane diamenty
Nieśmiertelny
Corona Zombies
Zagubiona kula
Wiwarium
Top Gunner
Upadek Grace

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website